АДА РОГОВЦЕВА "З ТИМИ, КОГО ЛЮБЛЮ" - 29.05.2022 16:00

Ада Роговцева без перебільшення жива легенда українського театру та кінематографа. У творчому доробку актриси понад 50 ролей у фільмах та численні ролі у театральних виставах. Актриса є неперевершеною і в драматичних, і у комедійних ролях, у тому числі зіграла всі жіночі ролі у виставі за п’єсою “Пер Гюнт” Генріка Ібсена.

Дата: 29.05.2022 16:00


  • Где: МЦКМ Жовтневий палац - Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
  • Жанр: Творчий вечір
  • Актеры: Ада Роговцева, Лариса Руснак, Світлана Орліченко, Катерина Степанкова, Володимир Маляренко
  • Цена: 220 - 1290 грн.
  • Схема зала: Посмотреть
Заказ и покупка билетов по телефону:
(066) 440 10 48
/ (098) 212 78 26

З тими, кого люблю…

29 травня о 16-00 в  Міжнародному центрі культури та мистецтв (Жовтневий палац) відбудеться творчий вечір народної артистки України Ади Роговцевої. Захід під назвою «З тими, кого люблю…» охоплює всю творчу палітру неймовірно талановитої жінки. Тут можна буде побачити фрагменти з кінострічок, відомих театральних вистав: «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2», «Соломон у спідниці», послухати вірші в авторському виконанні та просто поспілкуватися із зіркою. У зустрічі з актрисою візьмуть участь відомі українські актори та режисери: 

Лариса Руснак, народна артистка України

Світлана Орліченко, заслужена артистка України

Катерина Степанкова, заслужений діяч мистецтв України

Володимир Маляренко, бард.

 

Окремо зазначимо, що даний захід відбудеться на заміну вистави “Будьте, як вдома”, що була запланована на 7 березня 2022 року в МЦКМ, у зв'язку з тим, що 6 березня 2022 року  в Ірпіні від рук російських окупантів загинув один з головних героїв вистави - Паша Лі.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Популярные события

Акции и анонсы

Будьте в курсе самых интересных событий и выгодных предложений!