БУЛЬВАР САНСЕТ - 23.12.2023 18:00

Важлива інформація!!!
У зв'язку з військовим станом, на вході в театр може бути перевірка документів, тому при собі необхідно мати квиток на виставу і паспорт!

Дата: 23.12.2023 18:00


  • Місце: Національна музична академія України імені П. І. Чайковського - м.Київ, вул.Архiтектора Городецького 1-3/11
  • Жанр: #комедія #ыронычна_комедія
  • Актори: Кирило Шевченко, Борис Книженко та Тамара Морозова
  • Ціна: 250 - 650 грн.
  • Схема зала: Переглянути
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

СПЕКТАКЛЬ «БУЛЬВАР САНСЕТ» У КИЄВІ

«Бульвар Сансет» – гучна прем’єра знаменитої комедії від Театру Візаві. Режисером вистави став художній керівник театру, талановитий актор, сценарист Євген Морозов. У спектаклі грають блискучі актори:
Кирило Шевченко – майстер сценічних перевтілень, чиї персонажі чудово поєднують комедійність та чуттєвість;
Борис Книженко – досвідчений актор кіно, виконавець головних ролей у фільмах і театральних постановках;
Тамара Морозова – знаменита актриса театру і кіно, що знялася у багатьох фільмах і серіалах. Тамара також є авторкою п’єс та кіносценаріїв, актрисою дубляжу.

БОГЕМНЕ ЖИТТЯ ГОЛЛІВУДУ У ІРОНІЧНІЙ КОМЕДІЇ ТЕАТРУ ВІЗАВІ
23 грудня ви не тільки станете глядачами яскравої вистави, але й відчуєте себе безпосередніми учасниками інтригуючих подій, що розгорнуться на сцені. Адже Голлівуд – це не лише пишне життя, гучні скандали та розслідування, але також особлива магія, що захоплює та хвилює. Перед вами – Джо Гілліс, молодий сценарист, що мріє про кар’єру в Голлівуді. Випадково він потрапляє до особняку на Бульварі Сансет, де мешкає Норма Десмонд – дуже відома в минулому зірка німого кіно. Її ілюзорний світ, повний шанувальників та слави, підтримує закоханий в Норму дворецький Макс. Але відколи в особняку оселяється альфонс Джо Гілліс, між актрисою та сценаристом виникають цікаві відносини. І от – готується гучна кінопрем’єра! «Бульвар Сансет» – це всесвітньо відомі музичні композиції, пишні декорації, яскраві костюми й неймовірна енергетика. Доторкніться та відчуйте! Чекаємо на вас!

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!