ДВОЄ НА ГOЙДAЛKАX

Найромантичніша історія кохання Бродвею!
П'єса яка не сходить з театральної сцени більше 60-ти років!
Тривалість події — 120 хвилин.

Дата: 22.06.2024 17:00


  • Місце: Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки - Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5
  • Жанр: #мелодраматична_комедія #момедія
  • Автор: Уильям Гибсон
  • Актори: Татьяна Шляховая, Алексей Зубков
  • Ціна: 150 - 750 грн.
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Наші герої - чоловік і жінка. Самотні у величезному місті. “Велике яблуко”, як називають Нью-Йорк. Але тепла тут вистачає зовсім не кожному. Одного вересневого вечора в одній квартирі пролунав телефонний дзвінок. У наш час це може бути випадкове повідомлення в месенджері або помилковий лист. Але саме так почалася їхня історія нової надії. Жвава незібрана Гітель, яка так хоче подарувати своє кохання цьому великому розгубленому чоловіку, чиї душевні рани не загоїлись.

Ця історія трапилася у величезному Нью-Йорку. Але вона могла статися у будь-якому іншому великому місті. «Самотність не знає тиші», - говорив Жан Кокто. І герої вистави — танцівниця Гітель Моска та її випадковий знайомий адвокат Джеррі Райн зненацька і раптом стають близькими людьми. Вони тягнуться один до одного. Спочатку просто від самотності, тому що ні на нього, ні на неї ніхто не чекає вдома. Що ні він, ні вона не здригаються від довгоочікуваних телефонних дзвінків. Що ні він, ні вона не проводять довгі вечори з тим хто їм дорогий. Їх кидає з однієї крайності до іншої, вони роблять один одному боляче, але продовжують триматися один за одного. Ця зустріч перевертає все їхнє життя!

Випадкова пара — нестійкі, як на гойдалці стосунки. Вони допомогли один одному вижити, повірити в себе, знайти справжнє бажання жити. І все ж, чи не пройшли вони повз любов?
Вирішувати глядачам.

У ролях:
Тетяна Шляхова - Заслужена артистка України
Олексій Зубков - Заслужений артист України
Режисер-постановник - Тетяна Аркушенко
Художник-сценограф - Юлія Завулична

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!