RESONANCE. 10 рокiв оркестру - 15.12.2023 19:00

Дата: 15.12.2023 19:00


  • Місце: МЦКМ Жовтневий палац - Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
  • Жанр: #концерт #орекстр #рок
  • Ціна: 350 - 1190 грн.
  • Схема зала: Переглянути
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Новорічна рок-симфонія «10 років оркестру Resonance»!

Оркестр RESONANCE ексклюзивно для всіх меломанів підготував особливий подарунок - НОВОРІЧНИЙ ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ!

Багато хто вже знає, що оркестр «Resonance» — гурт музикантів, не схожий на всі інші оркестри сьогодення. Святкова програма оркестру - це коли Джиммі Пейдж, Оззі Озборн та Курт Кобейн разом вбирають ялинку, а Джон Леннон із Міком Джаггером варять різдвяний глінтвейн. Це мелодії, що супроводжують святкування кожного меломана, до того ж у фірмовій, яскравій та несподіваній оркестровій версії «Resonance».

«10 років оркестру» - ювілейне симфонічне шоу від Resonance, що уособлює найкраще за весь період творчої діяльності легендарного оркестру, який є родоначальником жанру симфонічного року в Україні.

Репертуар оркестру – це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли до золотого фонду людства, музики, створеної найталановитішими людьми планети.

В цей непростий для всіх час , ви можете занурити в атмосфера зимових свят, яскравого музичного та світлового шоу і звісно, найулюбленішіх світовіх рок-хітив.

Музиканти «Resonance» - це викладачі консерваторій, музиканти філармоній і оперних театрів, гастролюючих по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.

Емоції для перемоги!

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!